כיסוי שוק

כיסוי שוק

דיפלומט גיאורגיה נוסדה ביולי 2008 והינה חברת המכירות וההפצה המובילה במדינה בתחום מוצרי הצריכה בעלי סבב המדף המהיר ומותגי המזון. לחברה יש שני סניפים נפרדים: אחד בטיבליסי בחלק המזרחי של המדינה והשני בסמטרדיה, במערב. לחברה יש גם ארבעה משרדי נציגות ומרכזי Cross Dock בכל רחבי גיאורגיה: טלבי, גורי, בטומי ופוטי. דבר זה מבטיח גמישות ויכולת להגיע ללקוחות ישירות בכל רחבי המדינה.

 

נראות בחנויות וצוות מכירות מקצועי ומנוסה בעל גישה ממוקדת לקוח, הציבו את דיפלומט גיאורגיה בעמדת הובלה ויש לה שטח מדף מהגדולים בשוק.

 

המרכז הלוגיסטי החדש של דיפלומט גיאורגיה תומך ב-6,000 לקוחות החל מרשתות היפרמרקטים ענקיים ובינוניים עד לבתי מרקחת וחנויות. בסיס הלקוחות המגוון מזמן לנו הזדמנות ייחודית להבין את הצרכים המיוחדים של לקוחות מסוגים שונים ולספק להם מגוון מלא של שירותים.

 

אימצנו מבנה ארגוני שיכול לענות על הצרכים הייחודיים של גיאורגיה ועל ההתרחבות המשמעותית של תעשיית המזון שלה. אנו מספקים מיקוד מלא בניהול ובמכירות ויש לנו מחלקות נפרדות למצרכי מזון ולא מזון. מרכזי ההטענה המידית מבטיחים גמישות ומאפשרים לנו להגיע ישירות ללקוחותינו ברחבי המדינה באמצעות שלושה ערוצי מכירות: קדם מכירות, מכירות מוואנים ומכירות ישירות.

 

נראות בחנות

אחד מגורמי ההצלחה המרכזיים שלנו הוא הנוכחות שלנו בחנויות עם קמפיינים לקידום מכירות ולהפעלות סביב מותגים. אנו שואפים ליצור מערכת יחסים של win-win עם לקוחותינו ולקדם תצוגת מוצרים באמצעות תכניות נראות בחנות (DPSM). כרגע כלולים בתכנית הזאת 2,700 לקוחות, כאלה המסווגים כ"חנויות זהב" במונחים של הפצה, מכירות, העמדה על המדף ותצוגה. מלבד תכנית הנראות בחנות, יושמו יוזמות נראות נוספות, כגון מרכז פתרונות הנראות. מרכז זה מספק ללקוחות תובנות חשובות, כגון מיקומו של המוצר ומבטיח שקידום המוצר ומאמצים אחרים יגדילו את המכירות.

 

תשתיות מתקדמות

תשתיות טכנולוגית המידע הן מרכיב חיוני בהשגת יעדים עסקיים ובשיפור השירות ללקוחות. בשנת 2012 התקינה דיפלומט גיאורגיה מערכת ממוחשבת לניהול מחסנים (WMS) אשר תומכת בכל התנועה פנימה והחוצה. במסגרת המערכת מיושמים מלוא הכללים של LIFO –FIFO. באמצעות המערכת הושגו תפוקה ויעילות ברמה גבוהה מאוד וכן איסוף מדויק ובקרת מלאי. לרשות הלקוחות עומדת גם אפשרות אחסון בטמפרטורה מבוקרת.