כיסוי שוק

כיסוי שוק

דיפלומט דרום אפריקה הוקמה במאי 2011 והפכה להיות אחת מחברות המכירה וההפצה המובילות והידועות ביותר בשוק המקומי. היא נחשבת לחלוצה בהחדרת שירות מהטובים מסוגו ומערכות ושיטות מתקדמות למדינה.

 

החברה מפעילה ארבעה אתרים עצמאיים: יוהנסבורג, קייפ טאון, דורבן ופורט אליזבת. משרדי המטה נמצאים בסניף שביוהנסבורג.

 

צוותי המכירות של החברה מכסים את המדינה באמצעות כיסוי לווייני באזורים מרוחקים. פריסה נרחבת זו מאפשרת לנו להגיע לכיסוי מספק עם זמני אספקה מצוינים ברחבי שטח גיאוגרפי עצום.

 

אנו משרתים יותר מ-20,000 לקוחות ומכסים את כל לקוחות Tier 2 ו-Tier 3 באמצעות ערוץ סיטונאים/קמעונאים קטנים וכן חנויות לתינוקות, חנויות כולבו, בתי מרקחת וחנויות מזון בריאות. דיפלומט מכסה את תחום מזון הבריאות באמצעות מודל ייחודי של מפיץ משנה המכסה 52 ערים ומעסיק יותר מ-160 עובדים.

 

דיפלומט דרום אפריקה מתמקדת בכיסוי שני Tiers אלה ומציעה פתרון אידיאלי למותגים המחפשים כיסוי מדינתי באמצעות מודל של שירות מלא של מכירות והפצה.

 

תשתיות מתקדמות

תשתיות טכנולוגית המידע הן מרכיב חיוני בהשגת יעדים עסקיים ובשיפור השירות ללקוחות. ביולי 2013 התקינה דיפלומט דרום אפריקה מערכת של SAP שנחשבת למערכת לניהול עסקים הטובה בעולם. היישום של SAP מבוסס על פיתוח תפור במיוחד לצורכי קבוצת דיפלומט. מערכות טכנולוגית המידע של דיפלומט כוללות גם מערכת מלאה לניהול מחסנים, אופטימיזציה של מסלולים, כלי מודיעין עסקי ועוד.