אודות

אודות

בקבוצת דיפלומט, היעד שלנו הוא לפתח פתרונות מנצחים ,לאורך שרשרת האספקה ,כדי להיות ספק מועדף על ידי לקוחותינו. החל משנת 2008 התרחבנו מחברה לשיווק, מכירות והפצה, המובילה בישראל, לחברה גלובלית המיישמת אסטרטגיות ממוקדות לקוח מוכחות, משיגה פריון עבודה ברמה הגבוהה ביותר ומקפידה על פיתוח וקידום המשאב האנושי– הכל בהתבסס על תרבות ערכית חדורת מחויבות, הגינות, מקצועיות ותשוקה לנצח.

 

קבוצת דיפלומט כוללת היום יחידות עסקיות פעילות בגיאורגיה, דרום אפריקה וקפריסין ומעתה גם בניו זילנד. המשרדים הראשיים של הקבוצה נמצאים בישראל. היחידות העסקיות העצמאיות פועלות בהתאם למדיניות הקבוצה בהתאמה לכל אזור גיאוגרפי.

 

כל היחידות העסקיות בקבוצה נהנות מלוגיסטיקה ומניהול מצטיינים מקצה לקצה של שרשרת האספקה, הנתמכים על ידי שיווק משולב ויצירתי של המותגים הבלעדיים שאנו מייצגים. אנו ממנפים את החוזקות והיכולות המוכחות של הקבוצה על מנת לתמוך בכל היחידות העסקיות, תוך יישום תרבות תאגידית ותקנים אחידים בכל פעולותינו הגלובליות. כל היחידות העסקיות של הקבוצה נהנות ממדיניות וניהול אחידים המבטיחים תקנים גבוהים ביותר של בקרה פנימית, בטיחות, אחריות תאגידית והערכת סיכונים.

 

ההתרחבות הגלובלית המהירה והמוצלחת של הקבוצה שלנו התאפשרה על ידי הזמנת P&G אותנו, ליצור אתה שותפות בפעילות בגיאורגיה ב-2008, ולאחר מכן בדרום אפריקה ב-2010 ובקפריסין ב-2011 והחל מפברואר השנה, גם בניו זילנד. כל היחידות העסקיות שלנו מתבססות על תשתית איתנה והכשרת צוותים מקצועיים ברמה גבוהה, בהתאמה למבנה השוק בו היא פועלת. כל אחת מהן התחילה כמפיצה רשמית ובלעדית של P&G וכולן הצליחו להתרחב לקטגוריות נוספות של מוצרי צריכה בעלי סבב מדף מהיר.

 

אנו מחויבים באופן בלתי מתפשר לשירות, צמיחה לטווח ארוך ושיפור מתמיד בכל תחומי הפעילות שלנו וזוכים להערכה מצד לקוחותינו, בזכות המודל העסקי שלנו, המשלב מצוינות לוגיסטית עם יכולות שיווק ומכירה.

 

דינמיקת צמיחה

אנו גאים ביכולתנו לזהות את ההזדמנויות הנכונות למותגים הנכונים בכל שוק שבו אנו פועלים. יכולת זו מזינה צמיחה עתידית באמצעות התרחבות לטריטוריות חדשות וייצוג ספקים נוספים של מותגים משלימים. המודל הייחודי והמוכח של הקבוצה מבוסס על ידע נרכש ומומחיות, ועל היכולת להסתגל במהירות למבני שוק וצרכים חדשים.

 

מבנה הקבוצה

מהמובילות שבחברות ההפצה בישראל, כיום דיפלומט היא חברה גלובלית הכוללת יחידות עסקיות פעילות בישראל, גיאורגיה, דרום אפריקה וקפריסין. המשרדים הראשיים של הקבוצה נמצאים בישראל. היחידות העסקיות העצמאיות פועלות בכל אזור גיאוגרפי בהתאם למדיניות הקבוצה.

 

New_Structure_Heb_with_NZ