שירותים

שירותים

מכירות

יעדנו הוא לבנות אמון עם לקוחותינו המבוסס על התנהלות מקצועית וכנה, לטווח ארוך.

הגישה שלנו ממוקדת נתונים, אותם אנו מנתחים ועל פיהם אנו מתכננים את הפעילויות השונות בנקודות המכירה, אשר יובילו לקידום ביצועי המותגים השונים.

אנו מציעים מגוון רחב של שיטות ואמצעי קידום מכירות והפצה, החל מניהול לקוחות ועד קמעונאות מודרנית. אנו גם ערוכים להתמודד עם ערוצי מסחר שונים, כגון צוות ייעודי לתחום המזון בשוק המוסדי (מסעדות, קייטרינג ובתי קפה) מחלקת השיווק המסחרי (Trade Marketing) שלנו מהווה גורם חזק בהצלחתנו- היא אחראית לקשר בין צוות השיווק לבין המכירות בשטח, ועל ניתוח המכירות, כדי לוודא שיפור מתמיד בתוצאות.
 לפרטים נוספים

 

 

 

אחסון והפצה 

המחסנים שלנו וצוותי האספקה מספקים שירות איכותי ויעיל, המתבסס על שלושה עקרונות מפתח: טכנולוגיה, שיפור מתמיד, תמריצי ביצוע

לפרטים נוספים

 

ניהול שרשרת אספקה 

צוותי שרשרת האספקה שלנו מוודאים שכל המוצרים יגיעו למדפים בזמן הנכון באמצעות תהליך תכנון עסקי משולב של Sבין מכירות לתפעול (S&OPׂ)

לפרטים נוספים

 

שיווק 

מחלקת השיווק שלנו למדה במשך השנים לענות על צורכי ספקינו בכל הנוגע להתאמה מספקת ויעילה ויישום אסטרטגיות גלובליות, לצד תמיכה אסטרטגית במודלים של החדרה לשוק. אנו גאים ביכולות, בידע ובניסיון שאנו מציגים וביוזמות השיווקיות הייחודיות שלנו למקסום ערך המותגים שאנו מייצגים.

לפרטים נוספים

 

לוגיסטיקה צד שלישי TPL

קבוצת דיפלומט מספקת שירותי לוגיסטיקה לצד ג' (TPL) לפתרונות מקצה לקצה של שרשרת האספקה. שירותים אלה מותאמים ותפורים לצרכים המיוחדים ולדרישות של כל לקוח וכוללים אחסון, הפצה ומכירה.

לפרטים נוספים

 

ערך מוסף

לדיפלומט ישראל יש מתקן ייעודי לשירותי ערך מוסף ששטחו 1000 מ"ר. במתקן יש אולם ייצור בעל אקלים מפוקח ומחסנים ייעודיים המציעים את השירות האיכותי ביותר בתחום, ביצוע מהיר ומחירים תחרותיים מאוד.

לפרטים נוספים

 

שירותים מסחריים  

הצוותים המסחריים של דיפלומט מציעים העמדה מקצועית על המדף, הקפדה על זמינות המוצר, מקסום שטח מדף וניהול עמדות פרסומיות ושילוט. מומחים מסחריים אוספים נתונים מנקודות המכירה באמצעות מסופים, בכללם סקרים, שאלונים, תמונות, קליפים, הערכות, רישומי ביקורים ועוד.

לפרטים נוספים

 

יועצי יופי  

יועצי היופי הם שגרירי המותג וה"פנים" של המותג. מחלקת היופי של דיפלומט קוסמטיקה ידועה בשוק בזכות תכניות ההכשרה המצוינות שהיא מציעה ליועצי יופי, המתמקדות בשיפור מתמיד. הכשרה זו מתמקדת בכל ההיבטים של טיפול בעור, איפור ובשמים.

לפרטים נוספים