טכנולוגיה

טכנולוגיה

פתרונות טכנולוגיית המידע של דיפלומט, הם מהחוזקות המרכזיים של הקבוצה. הם כוללים את המערכת העסקית של SAP לניהול עסקי, מערכת לניהול מחסנים, מודיעין עסקי ותכנון עסקי; ,תכנון לאופטימיזציה של משלוחים ומסלולי מכירות וכן פתרונות סלולריים Diplomat MOBILE לקידום מכירות, מכירות מוואן, נקודות מכירה, אישורי משלוח, מעקב ובקרה.

 

בזמן בכל פעם

אנו מחויבים לאספקה של כל הזמנה במועד, כוללCFR  מלא תוך מקסום התפוקה, האיכות והדיוק. מערכות ניהול המחסנים המתקדמות שלנו מספקות תהליכים ממוכנים גמישים ויעילים בכל רחבי המחסן, בכללם קבלת סחורה, אחסון, מילוי מלאים, איסוף (באמצעות קול), העמסה ובקרה. מערכת הניהול שלנו עוקבת אחרי כל הפעולות וכל שרשרת האספקה מתועדת בעזרת טכנולוגיית וידיאו מתקדמת.

 

קבלת החלטות מבוססת נתונים

אנו תומכים במנהלים בקבלת ההחלטה הנכונה בזמן הנכון לטובת לקוחותינו. לצורך זה, אנו אוספים נתונים ומפיקים ניתוחים תכופים על לוחות חזותיים משוכללים שאפשר למצוא רק ברשות חברות מובילות. המערכת המתקדמת לתמיכה בהחלטות המנהלים של דיפלומט מספקת תובנה עסקית משמעותית התומכת בשיפור היעילות ובשיפור כל תהליכי קבלת ההחלטות האסטרטגיות והטקטיות. מערכות המודיעין העסקי (BI) מספקות מידע מהעבר ומידע שוטף וכן תחזיות עסקיות,  המאפשרות זיהוי של דפוסים שהם משמעותיים לתכנון עתידי. מערכת זו מפיקה גם דוחות, הזהרות ואיתותים שעוזרים בקבלת החלטות ניהוליות.

 

שקיפות מלאה

אנו דוגלים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו. קבוצת דיפלומט הנהיגה מדיניות של תקשורת פתוחה המבוססת על תמיכה במערכות יחסים פתוחות שבהן כולם מנצחים. אנו זמינים תמיד לשותפינו ומגיבים במהירות לבקשותיהם. אנו מציעים לשותפינו ממשק וגישה מלאים לשרשרת האספקה שלנו ומספקים ללקוחותינו גישה למודיעין העסקי שלנו, המוגבלת רק על ידי הרשאות.