כיסוי שוק

כיסוי שוק

דיפלומט קפריסין התחילה את פעילותה ב-2011 והיא תהפוך בהקדם לאחת מחברות ההפצה הגדולות ביותר, היעילות ביותר והמתקדמות ביותר בשוק. בתוך תקופה קצרה מאוד, בנתה לה החברה מוניטין של חברה המספקת פתרונות יעילים לשרשרת האספקה מקצה לקצה. היא מספקת מגוון רחב של שירותים, מומחיות ומקצוענות ברמה המשנה את פניו של השוק המקומי.

כרגע, יש לדיפלומט קפריסין למעלה מ 496 לקוחות בכיסוי של למעלה מ640 נקודות מכירה. באמצעות מפיצי משנה מחזיקה דיפלומט עוד כ- 500 נקודות מכירה בשוק הפרטי,לכיסוי מקיף של חנויות החל מהיפרמרקטים, סופרמרקטים ועד קיוסקים, מכולות קטנות, חנויות נוחות ובתי מרקחת. מחויבות לאספקה לכלל הלקוחות תוך 48 שעות.

נראות בחנות

אחד מגורמי ההצלחה המרכזיים שלנו הוא הנוכחות שלנו בחנויות עם קמפיינים לקידום מכירות ולהפעלות סביב מותגים, שיש להם השפעה ניכרת על המכירות. אנו שואפים ליצור מערכת יחסים של win-win עם לקוחותינו ולקדם תצוגת מוצרים באמצעות תכניות נראות בחנות (DPSM). מלבד תכנית הנראות בחנות, יושמו יוזמות נראות נוספות, כגון ניהול קטגוריות. נראות בחנות וצוות מכירות מקצועי ומנוסה בעל גישה ממוקדת לקוח מיצבו את דיפלומט קפריסין בעמדת הובלה בשוק ויש לה שטחי מדף מהגדולים במדינה.