לעבוד בדיפלומט

לעבוד בדיפלומט

• לעבוד עם הטובים ביותר

קבוצת דיפלומט על כל שלוחותיה מגייסת ללא הרף, מפתחת ומתגמלת את האנשים הטובים ביותר, המונעים על ידי מחויבות, מקצוענות, הגינות, תשוקה לניצחון ורוח צוות. אם אתם רוצים לעבוד עם הטובים ביותר ולנצל עד תום את היכולות שלכם, הגעתם למקום הנכון.

 

• לפתח את המקצועיות שלך

בהיותנו חברה מובילה בתחומה, תהיה לכם אפשרות לעבוד עם מערכות ושיטות מהמתקדמות ביותר בעולם הקמעונאות. אנו גאים מאוד בהתמקדותנו בחדשנות ויצירתיות כי חשוב לנו להיות תמיד בחזית הטכנולוגיה. יצירתיות היא דרך חיים בדיפלומט. אנו מעודדים אותה, מקדמים אותה בברכה ומצפים לקבל אותה מכל אדם בכל רחבי הארגון.

 

• סביבה צעירה ורב משימתית

קבוצת דיפלומט מספקת מגוון פתרונות ללקוחות בכל רחבי העולם, בכללם מכירות, שיווק, כספים, טכנולוגיה, לוגיסטיקה, תכנון ביקושים והפצה. כתוצאה מכך, העבודה בדיפלומט משמעותה עבודה בצוותים רב-תפקודיים ורב-תרבותיים בסביבה צעירה ודינמית.

בדיפלומט, תזכו לעבוד בחברה איתנה ויציבה שעובדת עם החברות הגדולות בעולם, בכללן פרוקטר אנד גמבל, מונדליז, היינץ, ונסטלה.

 

• קידום מבפנים

כחברה שאוהבת לקדם אנשים מבפנים, אנו מעודדים התפתחות אישית ומשקיעים משאבים משמעותיים בהכשרה והדרכה על מנת למקסם את התפתחותם של העובדים. דבר זה מאפשר לעובדינו להתקדם במהירות בתוך הארגון ולבנות קריירה מספקת ומוצלחת. אנו מאמינים בהדרכה ממוקדת ובמסלול קריירה אישיים ולכן אנו משתדלים מאוד לזהות פערים בין כישורים דרושים לבין יכולות אישיות, לנתח אותם ולהכין תכנית הכשרה אישית אשר ממקסמת את התפתחותו של העובד.

נעודד אתכם להוביל ולקחת אחריות ולקבל בברכה כל יום שכולל אתגר חדש.

משרות פנויות ב