אודותינו

50 שנות מצוינות

דיפלומט הינה החברה המובילה בישראל במכירות והפצה למוצרי FMCG (מוצרי צריכה ומזון). כיחידה העסקית המייסדת של קבוצת דיפלומט העולמית, יש לנו מסורת של 50 שנות מצוינות. דיפלומט מעניקה ללקוחותיה שירותים מקיפים בניהול פתרונות שרשרת אספקה לצד פורטפוליו מגוון בשוק מוצרי הצריכה ומותגי מזון של חברות מהמובילות בעולם.

דיפלומט הוקמה בישראל בשנת 1968. כיום אנחנו החברה המובילה בישראל במכירות והפצה, בשוק מוצרי הצריכה ההמוניים.

המטרה שלנו היא לייצר ערך ללקוחותינו, ע"י מתן פתרונות מקיפים לניהול שרשרת האספקה, על מנת להפוך לבחירה המועדפת עליהם. אנחנו מפיצים פורטפוליו מגוון של מותגים בינלאומיים ומקומיים בתחום הטיפוח האישי, טיפוח הבית ומוצרי מזון בפרישה ארצית.

אנחנו גאים בכך שביססנו שותפויות עם הספקים הבינלאומיים והמקומיים המובילים. מערך ההפצה שלנו כולל 3000 נקודות מכירה ו-900 לקוחות נוספים בשוק המלונאות, המזון וההסעדה ותמיכה בקמעונאות מקוונת. לדיפלומט ישראל, מרכז הפצה אחד ענק בגודל של 30,000 מטרים רבועים, הממוקם באיירפורט סיטי, סמוך לנמל תעופה בן גוריון ולדרכים ראשיות רבות.

דיפלומט שותפה לדרך ההצלחה של לקוחותיה. הגישה שלנו, המובילה את ההתנהלות העסקית, מיישמת אסטרטגיה גלובאלית תוך מענה על מבנה שוק וצרכים מקומיים. אנחנו מציעים ללקוחות תכנון עסקי משותף, מערכת אספקה ראשונה במעלה, פתרונות מכירות ושיווק ייחודיים ומגוון רחב של שירותים בעלי ערך מוסף.

הספקים שלנו

אנו פועלים בשותפות אסטרטגית עם ספקים מובילים גלובליים ומקומיים על מנת לספק ערך אמיתי.