אסטרטגיה

העצמה של לקוחותינו כדי להביא להצלחתם

בדיפלומט, המטרה שלנו הינה לייצר ערך ללקוחותינו, לאורך שרשרת האספקה, על מנת להיות הבחירה המועדפת של לקוחותינו. אנו מגשימים ייעוד זה באמצעות הערכים שלנו וארבעת עמודי התווך המנחים אותנו: גישה השמה את הלקוח במרכז, צמיחה עסקית, מעבר לארגון זמי"ש (זריז וגמיש) ויעילות תפעולית.

 

אסטרטגית הקבוצה מותאמת לדרישות כל שווקי המדינות בהן אנו פועלים ומוטמעת בכל אחד מהעובדים שלנו על מנת להבטיח חיבור ומעורבות להשגת יעדיי החברה.

אנו שמים דגש על ביצוע יעיל של התוכניות האסטרטגיות על מנת לסגור פערים עסקיים ולנצל הזדמנויות עסקיות. אנחנו בוחנים ומעדכנים באופן שוטף את תוכנית הפעולה שלנו על מנת להבטיח שאנחנו משיגים את התוצאות הטובות ביותר להשגת היעדים, המתבססות על הבנה מעמיקה של צרכי לקוחותינו.

 

בעלי התפקידים הגלובאליים פועלים בשיתוף פעולה מלא עם כל היחידות העסקיות כדי לאפשר להן להתמקד בתחומי הליבה שלהן.

עמודי התווך להצלחה

צמיחה עסקית

נגוון ונגדיל את מקורות ההכנסה שלנו כדי להניע הכנסות ורווח

יעילות תפעולית

נוריד עלויות שירות מבלי להתפשר על איכות

מעבר לארגון זריז וגמיש

ניצור רשת של צוותים בעלי יכולת וסמכות להגיב מהר יותר לצרכי הלקוחות

הלקוח במרכז

נבין את צרכי לקוחותינו ונעניק להם פתרונות המותאמים להם

צמיחה עסקית

בדיפלומט אנחנו מניעים את תנופת הצמיחה באמצעות גיוון השווקים והפעילויות שלנו. אנחנו מתרחבים לטריטוריות חדשות באמצעות מינוף הידע הנרחב והניסיון של קבוצת דיפלומט. בה בעת, אנחנו מתרחבים לערוצים חדשים המבוססים על ההבנה המעמיקה שלנו והמומחיות המסחרית שצברנו במשך שנים רבות של ניסיון.

אנחנו מוסיפים ספקים חדשים במקומות בהם אנחנו מאתרים פתרונות שמיטבים עם כל הצדדים. אנחנו גאים ביכולת שלנו לזהות את ההזדמנויות הנכונות בכל שוק בו אנחנו פועלים. אנחנו בונים את המותגים שלנו, תומכים במסחר מקוון ובכלל זה מכירות ישירות מלקוחות לצרכנים. דיפלומט שואפת להקדים ליישם מקומית מגמות עולמיות, לביסוס היתרון התחרותי שלה באזורי פעילותה.

יעילות תפעולית

דיפלומט מציעה מודל מוכח לשילוב מוצלח של מצוינות במכירות, שיווק, הפצה ולוגיסטיקה לצד התפתחות מצוינת של משאבי האנוש בכל מחלקות הארגון.

גישה זו, הנתמכת בתהליכים ראשונים במעלה וטכנולוגיות שנעשה בהן שימוש בכל רמות המבנה הארגון, מאפשרת לנו להקנות ללקוחותינו יעילות מתמשכת ושירות ברמות הגבוהות ביותר.

מעבר לארגון זריז וגמיש

בדיפלומט, אנו מתמקדים במתן מענה לכל צרכי ודרישות הלקוח השונים, בזמן סביר. כדי לאפשר זאת, אנו מתמקדים בפיתוח מתמיד של מיומנויות אנשינו ובמתן כלים מתקדמים להם, מבוססי נתונים, המאפשרים קבלת החלטות מהירה בהתאמה אישית ללקוח. אנו מטמיעים דרכי פעולה חדשות לקיצור הזמן הנדרש, מרעיון חדשני לביצוע מנצח של הפתרון.

הלקוח במרכז

בדיפלומט, המטרה שלנו היא ליצור ללקוחות ערך לאורך שרשרת האספקה על מנת להיות הבחירה המועדפת עליהם. על מנת שזה יקרה, נקודת ההתחלה שלנו הינה ההבנה של הצרכים המשתנים הייחודיים של הלקוחות שלנו.

מתוך הבנה עמוקה זו אנחנו בונים תוכנית אסטרטגיה משולבת היוצרת הזדמנויות המטיבות עם כל הצדדים, ומפתחים יוזמות הנתמכות על ידי המשאבים הנכונים. לאחר מכן אנחנו מבצעים את התוכניות, עוקבים ומנתחים את התוצאות על בסיס שוטף, ומבצעים התאמות בתוכניות, ביחד עם הלקוח, במידת הצורך.