אסטרטגיה

העצמה של לקוחותינו כדי להביא להצלחתם

בדיפלומט, המטרה שלנו הינה לייצר ערך ללקוחותינו, לאורך שרשרת האספקה, על מנת להיות הבחירה המועדפת של לקוחותינו. אנו מגשימים ייעוד זה באמצעות הערכים שלנו ושלושת עמודי התווך המנחים אותנו: גישה השמה את הלקוח במרכז, פיתוח עסקי ומצוינות ארגונית.

 

אסטרטגית הקבוצה מותאמת לדרישות השוק הישראלי ומוטמעת בכל אחד מהעובדים שלנו על מנת להבטיח חיבור ומעורבות להשגת יעדיי החברה.

אנו שמים דגש על ביצוע יעיל של התוכניות האסטרטגיות על מנת לסגור פערים עסקיים ולנצל הזדמנויות עסקיות. אנחנו בוחנים ומעדכנים באופן שוטף את תוכנית הפעולה שלנו על מנת להבטיח שאנחנו משיגים את התוצאות הטובות ביותר להשגת היעדים, המתבססות על הבנה מעמיקה של צרכי לקוחותינו.

 

בעלי התפקידים הגלובאליים פועלים בשיתוף פעולה מלא עם דיפלומט ישראל כדי לאפשר לה להתמקד בתחומי הליבה שלה.

עמודי התווך להצלחה

מצוינות ארגונית

נבין את צרכי לקוחותינו ונעניק להם פתרונות המותאמים להם

פיתוח עסקי

נגוון את מקורות ההכנסה שלנו כדי להניע רווח

הלקוח במרכז

נוריד את עלויות השירות מבלי להתפשר על האיכות

מצוינות ארגונית

דיפלומט מציעה מודל מוכח לשילוב מוצלח של מצוינות במכירות, שיווק, הפצה ולוגיסטיקה לצד התפתחות מצוינת של משאבי האנוש בכל מחלקות הארגון.

גישה זו, הנתמכת בתהליכים ראשונים במעלה וטכנולוגיות שנעשה בהן שימוש בכל רמות המבנה הארגון, מאפשרת לנו להקנות ללקוחותינו יעילות מתמשכת ושירות ברמות הגבוהות ביותר.

פיתוח עסקי

בדיפלומט אנחנו מניעים את תנופת הצמיחה באמצעות גיוון השווקים והפעילויות שלנו. אנחנו מתרחבים לטריטוריות חדשות באמצעות מינוף הידע הנרחב והניסיון של קבוצת דיפלומט. בה בעת, אנחנו מתרחבים לערוצים חדשים המבוססים על ההבנה המעמיקה שלנו והמומחיות המסחרית שצברנו במשך שנים רבות של ניסיון.

אנחנו מוסיפים ספקים חדשים במקומות בהם אנחנו מאתרים פתרונות שמיטבים עם כל הצדדים. אנחנו גאים ביכולת שלנו לזהות את ההזדמנויות הנכונות בכל שוק בו אנחנו פועלים. אנחנו בונים את המותגים שלנו, תומכים במסחר מקוון ובכלל זה מכירות ישירות מלקוחות לצרכנים. דיפלומט שואפת להקדים ליישם מקומית מגמות עולמיות, לביסוס היתרון התחרותי שלה באזורי פעילותה.

הלקוח במרכז

בדיפלומט, המטרה שלנו היא ליצור ללקוחות ערך לאורך שרשרת האספקה על מנת להיות הבחירה המועדפת עליהם. על מנת שזה יקרה, נקודת ההתחלה שלנו הינה ההבנה של הצרכים המשתנים הייחודיים של הלקוחות שלנו.

מתוך הבנה עמוקה זו אנחנו בונים תוכנית אסטרטגיה משולבת היוצרת הזדמנויות המטיבות עם כל הצדדים, ומפתחים יוזמות הנתמכות על ידי המשאבים הנכונים. לאחר מכן אנחנו מבצעים את התוכניות, עוקבים ומנתחים את התוצאות על בסיס שוטף, ומבצעים התאמות בתוכניות, ביחד עם הלקוח, במידת הצורך.