דיפלומט קולינרי

מומחים בתחום המסעדנות ועולם המזון המקצועי

Diplomat Culinary מציעה ללקוחותיה מגוון גדול ועשיר של מוצרים וחומרי גלם איכותיים וייחודיים מכל רחבי העולם, לצד שירות, סיוע וליווי קולינרי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

אנו מספקים ערך מוסף של מומחיות קולינרית ומסחרית, אשר מתבססת על ידע, הבנה עמוקה ושנים רבות של ניסיון בתחום המזון והמסעדנות, על מנת לענות בצורה הטובה ביותר על צרכי לקוחותינו ולשפר את החוויה הקולינרית שהם מעניקים ללקוחותיהם.

מביאים לכם את כל הטוב שבעולם
מביאים לכם את כל הטוב שבעולם

אנו מסיירים בכל רחבי העולם, חוקרים, טועמים ובודקים, כדי למצוא ולהביא ללקוחותינו מגוון גדול ועשיר של טעמים, ניחוחות וחומרי גלם ייחודיים ואותנטיים בדמות מוצרים איכותיים מכל תחומי הקולינריה של המותגים המובילים בעולם.

אתכם לאורך כל הדרך והרבה מעבר
אתכם לאורך כל הדרך והרבה מעבר

כבר משלב תכנון המסעדה והתפריט ולאורך כל הדרך אנו מסייעים ללקוחותינו בזיהוי הזדמנויות ובהתמודדות עם אתגרים, מחפשים כל הזמן דרכים לחדש ולהתחדש כדי לממש את החזון הקולינרי שלהם ולסייע להצלחתם.

כל המומחיות הקולינרית שלנו, בשבילכם
כל המומחיות הקולינרית שלנו, בשבילכם

הידע, הניסיון והמומחיות הרבה שצברנו עם השנים בתחומי הקולינריה והמסעדנות עומדים תמיד לרשות לקוחותינו וזאת על מנת שיוכלו להצליח יותר הן ברמה הקולינרית והן ברמה המסחרית.

היכולות של דיפלומט, הביטחון שלכם
היכולות של דיפלומט, הביטחון שלכם

השייכות שלנו לחברה בינלאומית גדולה ויציבה מאפשרת לנו להיות יותר מהירים וזמינים ולספק ללקוחותינו שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כדי לספק לכם ביטחון ושקט נפשי בניהול ותפעול העסק.

אנו גאים להציג בפניכם את קטלוג המוצרים העדכני, המכיל שפע טעמים וניחוחות, ומגוון קולינרי עשיר מרחבי העולם
המותגים שלנו
מרכז שירות והזמנות 1-800-23-60-60