פתרונות לוגיסטיים

השירות המלא שלנו בתחום ניהול שרשרת אספקה מבטיח ללקוחותינו תמיד קבלת המוצרים הנכונים בזמן הנכון, תוך חיסכון בזמן וכסף לאורך שרשרת האספקה שלהם.

פתרונות אחסנה

פתרונות מתקדמים וגמישים לאחסנה.

אנחנו מציעים מתקני אחסנה מודרניים במיקומים אסטרטגיים, המתוחזקים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר ועומדים בדרישות ה-ISO. הצוות המומחה והמתוחכם שלנו מבטיח שהפעילות תבוצע באופן בטוח, איכותי ויעיל. הטכנולוגיות פורצות הדרך של דיפלומט, עם מגוון פתרונות אחסנה שמתאימים לצרכיי הליבה של הלקוח, כוללות SAP, ניהול מורחב של מחסנים (EWM), כלי דיווח מתקדמים וציוד התפעול החדשני ביותר. אנחנו בחיפוש מתמיד אחר דרכים להפחתת עלויות הלוגיסטיקה ושיפור התפעול.

פתרונות אחסנה

שינוע והובלה

שירות בשקיפות מלאה, אטרקטיבי במונחי עלות/תועלת ושימוש בכלי תכנון מתקדמים 

פתרונות השינוע שלנו מסייעים לעסקים לשמור על רמה גבוהה של שירות ואמינות, ובו בזמן מאפשרים שקיפות מלאה לתנועות המשלוח, אפשרויות מעקב בזמן אמת אחר ביצועי הנהגים ואישור אספקה אלקטרוני (POD). אנחנו מציעים מגוון של שירותים יעילים בעלות נוחה למשלוח, ובכלל זה משלוח באותו היום / יום למחרת, משלוח בקדימות ומשלוח רגיל (X + 48 שעות). אנחנו מבצעים משלוחים ישירות ללקוחות בכל ערוצי הקמעונאות עם אפשרויות משלוח במגוון טמפרטורות.

שינוע והובלה

ניהול שרשרת אספקה

ביצוע יעיל וכלכלי של תהליכי שרשרת אספקה.

הגישה המשולבת שלנו מאפשרת ללקוח להתמקד בפעילות הליבה שלו. אנחנו עובדים במטרה להמשיך ולהפחית את סך עלויות שרשרת האספקה ולשפר את הביצועים העסקיים ויכולת התחרות של לקוחותינו. צוותי שרשרת האספקה שלנו מבטיחים שהמוצרים יגיעו למדפים בזמן הנכון במסגרת תהליכי התכנון העסקי המשולב (S&OP), המאפשר חיזוי יעיל ורמת שירותים גבוהה (CFR). אנחנו עושים זאת באמצעות הפחתה של כמויות המלאי, קיצור תהליך שרשרת האספקה, שיפור מהירות ההגעה לשוק והפחתת העלויות הכוללות של המוצר. הניסיון הרב שלנו בשחרור מהמכס והיכרות עם תקנות רגולציה מקומיות מסייע לתהליכים אלה להתבצע בהצלחה מרובה.

ניהול שרשרת אספקה

שירותי לוגיסטיקה לצד ג' (TPL)

פתרונות שרשרת אספקה מותאמים אישית מקצה לקצה

דיפלומט מספקת שירותי לוגיסטיקה מקיפים לצד ג' (TPL) לצד פתרונות שרשרת אספקה מקצה לקצה. שירותים אלה מותאמים במיוחד לצרכים ולדרישות של כל לקוח, ובכלל זה אחסנה, הפצה ושיווק בשקיפות מלאה. בנוסף לפעילות לוגיסטית זו הלקוחות יכולים ליהנות ממחלקות הרכש והייבוא המיומנות והמנוסות שלנו, על מנת להבטיח פעילות חלקה וזמינות מלאה של מוצרים.

שירותי לוגיסטיקה לצד ג' (TPL)

שירותי ערך מוסף

שותפות בהתאמה אישית של מוצרים

אנחנו מספקים פתרונות מובילים בתחום העיטוף והאריזה, הדבקת תגיות, מארזים מסוגים שונים, הרכבה ומילוי סטנדים. כל השירותים עומדים בדרישות האיכות של לקוחותינו והמתקנים שלנו מאושרים בתקן ISO 9001. היעילות התפעולית המובילה שלנו נתמכת על ידי טכנולוגיות חדשניות ואוטומטיזציה מתקדמת. הכל בשירות איכותי, ביצוע מהיר ומחיר תחרותי. במפעל שלנו תמצאו את המכונות המתקדמות בתחומן, את הטכנולוגיה החדשנית ביותר ואת אנשי המקצוע הטובים ביותר, שיספקו לכם מענה מקצועי ופתרונות יצירתיים, המתאימים בדיוק לצרכיכם.

שירותי ערך מוסף