טכנולוגיה מובילה

עמידה ביעדים עסקיים באמצעות תשתיות טכנולוגיית מידע חדשניות.

SAP

הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לאופטימיזציה וניהול שרשרת האספקה

כחברת מכירות והפצה מובילה אנחנו משתמשים במערכת SAP כפלטפורמות ERP לתמיכה בצמיחה עתידית, ובכלל זה מערכת מתקדמת לניהול ותפעול מחסנים (SAP EWM) ביעילות גבוהה. הטכנולוגייה המתקדמת מאפשרת לנו לבצע אופטימיזציה של תהליכי שרשרת ושקיפות של תהליכים לאורך שרשרת האספקה.

SAP

תוכנות BI ו-QlikView מתקדמות

נתונים בזמן אמת וכלים ניהוליים התומכים במקבלי החלטות עסקיות

אנחנו משתמשים בפתרונות מבית QlikView על מנת לפתח יישומים מותאמים אישית ולוחות נתונים בזמן אמת, התומכים בקבלת החלטות ניהוליות. הדבר מאפשר לנו לבצע אופטימיזציה של התהליכים העסקיים באמצעות שימוש באנליזות מקיפות ותובנות עסקיות מבוססות נתונים. כתוצאה מכך אנו מסוגלים לספק תגובה מהירה וטובה יותר לאורך שרשרת האספקה, לספק ערך גבוה יותר ללקוחות ולנהל מערך תפעולי יעיל יותר לאורך כל היחידות העסקיות

תוכנות BI ו-QlikView מתקדמות

פיתוח כלים דיגיטליים מתקדמים

מתן מענה לצרכים בסביבה עסקית המשתנה במהירות

צוות המומחים הטכנולוגיים שלנו ממנף את הטכנולוגיה על מנת לאפשר שירותי מכירה ושירות יעילים ומהירים מצד אחד, ומיישם פתרונות בינה מלאכותית המאפשרים צמיחה עסקית מצד שני. אנחנו בונים ומפתחים במהירות יישומים התומכים בשיפור התהליכים שלנו מול לקוחותינו.

פיתוח כלים דיגיטליים מתקדמים

פרסים מיוחדים

הכרה במצוינות בחדשנות דיגיטלית

הטכנולוגיות המובילות שלנו זכו במספר פרסים חשובים בתעשייה. קיבלנו את פרס החדשנות הדיגיטלית המובילה בישראל על פיתוח ויישום MyDiplomat לקמעונאים. בשנת 2016, נבחרנו כארגון מצטיין בישראל בטכנולוגיות ומובילות עסקית וכן טכנולוגיות מידע מתקדמות.

פרסים מיוחדים

My Diplomat

הדור הבא של פתרונות דיגיטליים לניהול פעילות קמעונאית

אפליקציית MyDiplomat, אשר פותחה בתוך החברה, הינה הדור הבא של פתרונות דיגיטליים לעולם הקמעונאות. הבינה המלאכותית המשולבת בפתרון מאפשרת חיזוי הזדמנויות למכר מוצרים בהתבסס על מגמות ודפוסים בשוק, היסטוריית ההזמנות של הלקוחות ומידע איכותי נוסף. אפליקציית MyDiplomat היא אפליקציה חכמה ונוחה לשימוש, המאפשרת ללקוחות לבצע הזמנות ולנהל אותן 24 שעות ביממה בכל מקום ובכל זמן.

My Diplomat

מעקב אחר שרשרת האספקה

פיקוח וניהול איכות שרשרת האספקה

אנחנו מחויבים לאספקת כל הזמנה ברמת שירות גבוהה ביותר (CFR). על מנת להבטיח שאנחנו מספקים את המוצר הנכון בזמן הנכון, שרשרת האספקה שלנו מפוקחת ומתועדת באמצעות טכנולוגיות הוידאו המתקדמות ביותר. המשטחים נסרקים, מסומנים ומועמסים על המשאיות הנכונות למשלוח מהיר, יעיל ומדויק.

מעקב אחר שרשרת האספקה