מכירות

במהלך למעלה מחמישים שנים של ניסיון במכירות ובהפצה ברחבי העולם, פיתחנו ידע מעמיק ופרקטיקות מוכחות להצלחה.

כשאנחנו נתמכים ביכולות המטה של הקבוצה שלנו, אנחנו יכולים להתאים את עצמנו, באופן מהיר ויעיל, לשווקים מורכבים עם צרכים ומבנים שונים. התוצאה היא פתרונות המשיאים ערך מוסף ממשי עבור הלקוחות שלנו.

אנחנו מתמקדים בבניית יחסים ארוכי טווח עם הלקוחות שלנו לרווחת כל הצדדים. אנחנו שואפים תמיד להקנות חוויית לקוח מיטבית וייחודית באמצעות השמת האנשים, היכולות והתשתיות הנכונות לאותו לקוח. ביחד עם לקוחותינו, אנחנו עומדים ביעדים שאפתניים למכירות והפצה תוך שקיפות מלאה וביעילות מקסימאלית.

אנחנו מציעים מגוון כולל של פתרונות מכירה בעבור טווח רחב של ערוצים, הכוללים מסחר מודרני, שוק פרטי, דראגסטור, בתי כולבו, חנויות לתינוקות, סיטונאות, שוק המלונאות, המזון וההסעדה ותחנות דלק. יכולות המכירות שלנו מבטיחות את זמינות המותגים באמצעות אסטרטגיות המותאמות במיוחד לצרכיי השוק המקומי, אשר נתמכות בטכנולוגיות מובילות.

 

מודל הכיסוי הנכון לכל שוק

אימוץ מודל הכיסוי הנכון נותן מענה לצרכיי השוק

אנחנו דואגים לכיסוי אופטימלי המבטיח את זמינות המותגים והנראות שלהם. את כיסוי השוק אנו משיגים בדרכי גישה שונות כגון מכירה מוקדמת, ערוצי מכירה ישירים ומידיים, מפיצי משנה וכן מכירה ישירה לספקים קטנים. הכל בהתאמה וכמענה למבנה ולצרכים של אותו השוק. צוותי המכירות שלנו מובילים את ההפצה באמצעות תהליכים וכלי מכירה מוכחים ובכלל זה צוותים ייעודיים לניהול קשרי הלקוח. הפתרונות הדיגיטאליים החדשניים שלנו מפשטים את תהליך ההזמנות, מחליפים את ההזמנות הפיזיות ומאפשרים ללקוחות לבצע הזמנות בזמן ומהמקום הנוחים להם.

מודל הכיסוי הנכון לכל שוק

סדרנות

פיתוח והבטחת מצוינות נראות המותגים בחנות.

צוותי סידור הסחורה שלנו מבטיחים שכאשר לקוח מגיע לחנות זמינות ונראות המוצרים שלנו יגרמו לכך שהבחירה הראשונה של הקונה תהיה של מוצרינו. יש לנו יחסים מנצחים עם הספקים והצרכנים שלנו, לאור הזמינות המלאה על המדפים, חידוש המלאים על המדפים ונראות המוצרים, השקות חדשות, תצוגות ואירועים מיוחדים.

סדרנות

Trade Marketing

מנוע הצלחה חזק המחבר בין השיווק לבין המכירות בשטח.

צוותי ה Trade Marketing  שלנו מנהלים את כל פעילויות המכירות והשיווק על מנת לתמוך במותג ולהבטיח תוצאות אופטימליות. הם אחראים על התאמת והטמעת האסטרטגיה של המותגים הבינלאומיים לשוק המקומי, זאת תוך ניהול שרשרת האספקה, זיהוי פרואקטיבי של הזדמנויות או אתגרים למותגים. הפעילות של צוותים אלה נתמכת בידע עסקי חזק המבוסס על איסוף מידע וניתוחו.

Trade Marketing

ביצוע אופטימיזציה לתקציב

מדידה יסודית ורציפה ופיקוח על פעילות והרווחיות.

אנחנו מכינים, בשיתוף עם הספקים, תוכנית עבודה שנתית התומכת ביעדי המכירות. מדידה ופיקוח על פעילות המכירות והרווחיות מתבצעים באופן רציף. הטכנולוגיה המתקדמת שלנו מאפשרת ללקוחות לעקוב אחר התקציבים וההחזר על ההשקעה ובכך להתמקד בהשקעה בפעילויות המניבות רווחיות גבוהה יותר.

ביצוע אופטימיזציה לתקציב